Betonowy alfabet

Betonowy alfabet

Twojemu wnętrzu brakuje oryginalnych i nietuzinkowych dodatków? Masz problem z doborem form i kolorów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Morgan & Möller w swojej ofercie posiada betonowe litery, dzięki którym możesz nadać swojemu wnętrzu osobisty charakter. Korzystając z betonowego alfabetu możesz skomponować dowolny wyraz, imię lub inicjały. Pojedyncze litery mogą posłużyć też jako industrialne podpórki pod Twoje ulubione książki. Tak więc, oprócz funkcji czysto dekoracyjnej pełnią również niezwykle oryginalną funkcję użytkową.

Betonowe akcesoria dekoracyjne sprawdzą się też jako idealny pomysł na prezent. Nie musisz martwić się o to czy spodoba się Twoim najbliższym, gdyż dzięki prostej formie i neutralnemu kolorowi idealnie wpasuje się w klimat każdego mieszkania.

Betonowy alfabet, tak jak wszystkie produkty marki Morgan & Möller, w swoim składzie posiada włókna szklane, które odpowiadają za solidność i trwałość produktów. Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu innowacyjności to betonowy alfabet jest właśnie dla Ciebie!

Udekoruj swoje mieszkanie od „ A do Z” z marką Morgan & Möller!