Maluchy kochają beton

Maluchy kochają beton smiley

Wszyscy wiedzą jak trudno jest zainteresować i zaciekawić przedszkolaków. Maluchy te są najbardziej wymagającymi słuchaczami i ciężko jest przykuć ich uwagę na nieco dłuższą chwilę. Jednak znalazł się KTOŚ taki, kto całkowicie skradł im serca i zaimponował małym słuchaczom, a jeden z nich z pewnością czuł dumę, że tym bohaterem jest jego tatasmiley

 

       

 

Michał Tobor jest kierownikiem działu produkcji w firmie Morgan & Möller, ale przede wszystkim jest Tatą małego Ignasia.  Michał został zaproszony do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnym nr 86 w Warszawie na prezentacje betonu w ramach spotkań z rodzicami na temat zawodu jaki wykonują.

 

       

 

Prezentacja betonu i wykład na temat sposobu wytwarzania i produkcji betonowych elementów okazały się niesamowicie interesującym wydarzeniem w życiu Przedszkolaków. Małe formy od Morgan & Möller skradły nawet najbardziej wybredne gusta Maluchów. Zachwycały się kolorami, formami a sam proces produkcji był dla nich pewnego rodzaju magią smiley Zdjęcia z tego dnia mówią same za siebie! Najszczersze uśmiechy na twarzach Przedszkolaków świadczą, że dzień ten z pewnością będą jeszcze długo pamiętać!

       

 

Michał przygotował prezenty dla wszystkich Przedszkolaków. Maluchy otrzymały betonowe upominek od Morgan & Möller.  Ignaś wraz ze swoimi rówieśnikami pozowali do zdjęć i dumnie chwalili się swoimi własnymi betonowymi figurkami.