Niezniszczalny symbol Nowego Jorku

Niezniszczalny symbol Nowego Jorku

Brooklyn jest to jedna z najstarszych i najbardziej charakterystycznych dzielnic Nowego Jorku. Do najsłynniejszych jego elementów zalicza się Most Brooklyński. Niezniszczalna, betonowa konstrukcja stała się wizytówką tego pięknego miasta i nieodwracalnie wpisała się w kulturę i sztukę USA. 

 

       

 

Most Brooklyński jest to jedna z najstarszych konstrukcji wiszących na świecie. Jego betonowo-stalowa architektura okazała się niezniszczalna i bardzo trwała. Beton architektoniczny to materiał doceniony przez osoby lubiące jakość i dobre, solidne wykonanie. To również domena naszej twórczości. smiley Staranne wykonanie plus wytrzymały materiał daje meble, którymi będziemy mogli cieszyć się przez lata.

 

       

 

Brooklyn, tak jak całe społeczeństwo amerykańskie jest niezwykle różnorodny. Spacerując po tej części Nowego Jorku można zetknąć się z niezwykle ciekawymi i inspirującymi miejscami.  Przebywanie wśród tak różnorodnych i kolorowych miejsc Nowego Jorku może stać się inspiracją do stworzenia czegoś równie niespotykanego. Kolorowe dekory Roly Poly, Paper Crush - o strukturze pogiętej kartki papieru czy heksagoniczne Sety pomogą stworzyć niesłychanie ciekawe i intrygujące wnętrze.