Stylowo-betonowo

Stylowo-betonowo

Surowy w formie, minimalistyczny i prosty- taki właśnie jest beton. Czy z tych cech może powstać stylowy barokowy świecznik z betonu architektonicznego? Czy tak nieoczywiste połączenie jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak!

Beton architektoniczny stał się najmodniejszym elementem dekoracyjnym w aranżacji wnętrz. Pokochali go miłośnicy minimalistycznych i industrialnych przestrzeni, którzy stawiają na prostą i surową formę. Materiał ten okazał się niezłym polem do popisu dla projektantów marki Morgan & Möller, którzy słyną z niekonwencjonalnych projektów na bazie kontrastu. 

Niesłychana plastyczność betonu architektonicznego pozwala na odlanie rozmaitych form i kształtów. Przykładem są dekoracje z betonu architektonicznego, okazały się obowiązkowym must- have tego sezonu. Stylus to najnowszy produkt marki, który wpisuje się w konwencje nieoczywistych projektów. Wykonany jest z betonu architektonicznego, który kojarzy się z minimalizmem i prostą formą, jednakże fasonem przypomina barokowy świecznik. Jego kształtna i niezwykle szykowna forma wpasuje się zarówno do nowoczesnych i industrialnych przestrzeni jak i do wyszukanego i eleganckiego wnętrza.  

Nazwa świecznika mówi sama za siebie, więc jeśli chcecie by Wasze wnętrze było stylowe i niepowtarzalne- postaw na betonowego Stylusa. smiley